تاریخ امروز


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
کاردستی های قشنگ شما، کارهای یاسین عزیز


نمایشگاه هنر پسر گلمون، یاسین عزیز رو از انواع اوریگامی و کاردستی با کاغذ در ادامه ببینید:

 

 مادرعزیز یاسین لطف کردند و عکس کاردستی های خوشگل پسر گلشون رو که از روی آموزشهای کودک سیتی درست کردند،  برای ما فرستادند.

نمایشگاه اوریگامی و کاردستی های یاسین دولت پور، ۸ ساله از  دبستان مقداد سبزوار را ببینید.

کاردستی بچه ها

کاردستی بچه ها

پسر گلمون کلاه اوریگامی رو روی سرش گذاشته وکارهای قشنگش رو روی میز چیده، اوریگامی بستنی، موشک، فیل ، قو ، قایق، سر اسب ، روباه ، نهنگ و یک کارت تبریک خوشگل، همه  کار دست یاسین عزیزه که با کمک و راهنمایی مادر مهربانش درست کرده.

آموزش اوریگامی های کودک سیتی را در لینک زیر ببینید:

آموزش اوریگامی های کودک سیتی

کاردستی بچه ها

کاردستی بچه ها

ما هم به این پسر گل و مادر عزیزش هزار آفرین می گوییم.

کاردستی بچه ها

کاردستی بچه ها

کاردستی کارت تبریک با امضای یاسین عزیز:

کاردستی کودکان

کاردستی کودکان

کارت تبریک با نقش دست پسر گلمون، یاسین دولت آبادی:

کاردستی کودکان

کاردستی کودکان

و در انتها، کارت تبریک های خلاقانه یاسین که با اوریگامی درست کرده:

کاردستی کودکان

کاردستی کودکان

در انتها مجددا از مادر یاسین تشکر می کنیم و برای یاسین عزیز آرزوی موفقیت در زندگی داریم.

روش ارسال کارهای شما برای ایجاد نمایشگاه در کودک سیتی


برچسب ها: کاردستی های قشنگ شما، کارهای یاسین عزیز | کودک سیتی، سایت ... , کاردستی | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , مجموعه کاردستی های قشنگ، اهدایی محمد مهدی عزیز | کودک سیتی، سایت ... , اریگامی | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , کاردستی با لوله دستمال | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , کاردستی های شما، کارهای قشنگ سارا و سروش | کودک سیتی، سایت ... , تصویر کاردستی کودکان | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , برای روز معلم و روز مادر؛ این کاردستی و کارت تبریک ها را درست کنید ... ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1392/09/30 تاریخ
کد :25051

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://dress.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا