تاریخ امروز


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
سرگرمی کودکان با نقاشی صورتک هندوانه ای برای شب یلدا


ایده های جالب از کشیدن شخصیتهای خنده دار و جالب را با طرح هندوانه  برای شب یلدای کودکان در ادامه ببینید .

 

روش کار برای سرگرم کودکان با طرح صورتک های هندوانه ای ترکیبی از کاردستی و نقاشی است. کاربردهای صورتک هندوانه ای:

سرگرمی کودکان با نقاشی

تزیین مهد و مدرسه برای شب یلدا 

یک برگ کاغذ قرمز و یک برگ کاغذ رنگی سبز بردارید. یک دایره کوچک روی کاغذ قرمز و یک دایره قدری بزرگتر روی کاغذ سبز رنگ نقاشی کنید. از کودکان بخواهید دور این دو دایره را قیچی کنند و آن ها را روی هم بچسبانید. حال از کودکان بخواهید برای آن چشم ، دهان ، دست و پا و….  نقاشی کنند تا تبدیل به یک آدم شود. می توانید تعداد چشم عروسکی هم آماده کنید که کودکان روی آن بچسبانند. ایده های تبدیل نیم دایره به صورتک هندوانه ای را ببینید:

نقاشی کارتونی کودکانه صورتک هندوانه ای خوشحال

 

نقاشی کودکان برای شب یلدا

نقاشی کودکان برای شب یلدا

نقاشی کارتونی کودکانه صورتک هندوانه ای خوشحال وچشم بسته

نقاشی هندوانه برای کودکان

نقاشی هندوانه برای کودکان

 

نقاشی کارتونی کودکانه صورتک هندوانه ای با عینک و متعجب

نقاشی کودکان برای شب یلدا

نقاشی کودکان برای شب یلدا

 

نقاشی کودکانه صورتک هندوانه ای با لبخند و ناراحت برای شب یلدا

 

نقاشی برای کودکان

نقاشی برای کودکان

 

نقاشی صورتک هندوانه ای خوشحال وچشمک زن برای کودکان

 

نقاشی کودکان

نقاشی کودکان

 


برچسب ها: سرگرمی کودکان با نقاشی صورتک هندوانه ای برای شب یلدا - کودک سیتی , شب یلدا در مهد کودک | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , روشهای آسان از سرو و تزیینات هندوانه شب یلدا برای مدرسه و مهد | کودک ... , مراسم شب یلدا در مهدهای کودک | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش ... , مراسم شب یلدا در مدارس | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , عکس کاردستی شب یلدا | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , مراسم شب یلدا در مهد | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , آموزش تزیین هنداونه شب یلدا / چله با طرح کیک + عکس | کودک سیتی ... ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1392/10/21 تاریخ
کد :28861

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://dress.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا