تاریخ امروز


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
آموزش نقاشی وکاردستی رنگین کمان با کاغذ برای تبریک روز جهانی کودک


کاردستی رنگین کمان این نوشته با نقش کف دست کودکان درست می شود که می تواند به صورت نقاشی کودکان یا به صورت کاردستی در مهد کودک، پیش دبستانی یا مدرسه درست شود.

 

کاردستی رنگین کمان

کاردستی رنگین کمان

 

 

طرز درست کردن این کاردستی ساده و زیبا بدین ترتیب است که ابتدا برگه هایی به کودکان داده می شود تا آن را با طرح های نقاشی کودکان به صورت دلخواه  و با رنگ های رنگین کمان رنگامیزی کنند. البته می توان این کاردستی را بدون رنگامیزی و فقط با استفاده از کاغذهای رنگی هم درست کرد.

بعد  بچه ها نقش دستشان را روی کاغذ با مداد نقاشی کنند و دورش را بریده و روی کاغذ زمینه بچسبانند.

این فعالیت گروهی در کلاس مدرسه یا مهد کودک و پیش دبستانی برای جشن روز جهانی کودک، فعالیتی شاد و هیجان انگیز خواهد بود.

 

عکس کاردستی

عکس کاردستی

همین طرح به صورت نقاشی گروهی کودکان نیز قابل انجام است. بدین ترتیب که  به کف دست بچه ها رنگ گواش مالیده می شود و بعد با تکنیک چاپ کف دست کودکان، نقاشی رنگین کمان به صورت گروهی اجرا می شود.

نمونه ای از نقاشی رنگین کمان برای کودکان با استفاده از چاپ کف دست کودکان:

نقاشی کودکانه رنگین کمان

نقاشی کودکانه رنگین کمان

 

مربیان و آموزگاران عزیز می توانند از این نقاشی یا  کاردستی رنگین کمان به صورت نقاشی یا کاردستی گروهی برای روز جهانی کودک، روز دانش آموز و مانند آن استفاده کنند.


برچسب ها: آموزش نقاشی وکاردستی رنگین کمان با کاغذ برای تبریک روز جهانی ... , کاردستی کودک | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , کاردستی مهد کودک | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , کاردستی رنگین کمان | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , کاردستی کاغذی | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , کاردستی روز جهانی کودک | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , کاردستی با کاغذ | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان , کاردستی | کودک سیتی، سایت سرگرمی و آموزش کودکان ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1392/10/21 تاریخ
کد :28865

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://dress.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا